Nagrody „Must Have 2022” dla kolekcji luster COSMIC i LUNA

Nagrody „Must Have 2022” dla kolekcji luster COSMIC i LUNA

linia

Nagrody MUST HAVE 2022 dla naszych luster! I to podwójnie! 🏆🏆
W tym roku aż dwie kolekcje otrzymały ten niezwykle prestiżowy znak jakości. Są to lustra COSMIC i LUNA.

Must Have to to plebiscyt organizowany od 2011 roku przez przez Łódź Design Festival, wyróżniający najlepsze produkty pochodzące od polskich projektantów i producentów. Jest to najbardziej rozpoznawalny i niezależny znak jakości w Polsce. Konkurs powstał, by upowszechnić dobry polski design i promować rodzimy biznes oraz projektantów. Must Have to unikalna rekomendacja konsumencka oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie.

Rada Ekspertów, w której skład wchodzą uznani architekci, przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa dokonała w tym roku wyboru najlepszych produktów z 425 zgłoszeń. Niezmiernie się cieszymy, że i w tym roku zostały docenione nasze lustra i ponownie znaleźliśmy się wsród laureatów plebiscytu.

 

Nagroda Must Have 2022 dla kolekcji luster Cosmic i Luna marki GieraDesign

Linia szara

Nagroda Must Have 2022
dla kolekcji luster COSMIC

Kolekcja luster COSMIC to niezwykle dekoracyjne lustra wykonane w innowacyjnej technologii. Nadrukowane op-artowe wzory dają efekt interferencji – pod odpowiednim kątem pewne obszary luster zaczerniają się, tworząc intrygujące cienie i smugi. To lustra dla miłośników nietuzinkowych wnętrz.
 

separator

Lustro Cosmic Jupiter GieraDesign

Lustro Cosmic Jupiter GieraDesign

 

separator

Lustra Cosmic niczym abstrakcyjne obrazy doskonale sprawdzają się jako dekoracja zarówno wnętrz domowych jak i przestrzeni publicznych.

separator

 

separator

separator

 

Lustra Cosmic dla  GieraDesign

Autorami projektu luster COSMIC są Nikodem Szpunar i Kamila Niedzwiedzka ze Studia Szpunar. Dziękujemy Nikodemowi i Kamili za wspaniałą współpracę i gratulujemy nagrody!

 

 

Lustra Cosmic dla  GieraDesign

separator

 

 

Linia szara

Nagroda Must Have 2022
dla kolekcji luster LUNA

Kolekcja luster LUNA to dekoracyjne lustra inspirowane wyglądem księżyca w różnych jego fazach i pozycjach na niebie. Tajemniczy blask wyłaniający się zza lustra Luna wprowadza do wnętrz niezwykły nastrój, dopełniając jednocześnie nieregularną formę zwierciadła. Lustra z kolekcji LUNA to niezwykle oryginalne, przyciągające wzrok dekoracje ścienne.

separator

 

Lustro LUNA — GieraDesign

Lustro podświetlane Luna

 

Możliwość zamówienia lustra w innym zestawieniu kolorystycznym (do wyboru aż 11 opcji: lustra srebrne, złote, miedziane, grafitowe, brązowe, zielone, niebieskie, czarne oraz postarzane w 3 odmianach).

 

Kolekcja luster LUNA — GieraDesign

linia

linia

Aleksandra Giera – kolekcja luster Luna  dla GieraDesign

 

Lustro Luna Semi GieraDesign

Lustro Luna Semi GieraDesign

 

 


Duży wybór kolorów luster Luna Semi pozwala stworzyć wyjątkową dekorację dopasowaną do aranżacji wnętrza.

Dzięki opcji bezdotykowego regulatora jasności można kształtować natężenie światła led. Do wyboru jest ciepła lub neutralna barwa podświetlenia.

separator

 

 

separator

Linia szara

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ

Linia szara

ⓒ Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zdjęć oraz wszelkich treści tego serwisu bez zgody GieraDesign. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium