Lustra w stylu skandynawskim -GieraDesign

Lustra skandynawskie

Lustra są kluczowym elementem we wnętrzach w skandynawskim stylu. Pełnią funkcję nie tylko dekoracyjną, mają także odbijać światło, sprawiać by wnętrze stało się jaśniejsze. Lustra w stylu skandynawskim charakteryzują się przede wszystkim minimalistycznym designem, prostymi, niekanciastymi kształtami, zazwyczaj okrągłymi lub owalnymi, osadzonymi w delikatnych ramach.

Linia

Lustro skandynawskie, czyli jakie?

Lustro skandynawskie to nie koniecznie lustro szwedzkie czy duńskie. My produkujemy je w Polsce. Dlaczego zatem skandynawskie? Bo pasuje do stylu skandynawskiego, który skradł serca architektów na całym świecie. W stylu skandynawskim liczy się przede wszystkim funkcjonalność i ergonomia, a dekoracyjne role przejmują najczęściej przedmioty użytkowe o dopracowanej, przemyślanej formie i starannym wykonaniu. To między innymi lustra, których w żadnym szwedzkim, duńskim czy norweskim domu zabraknąć nie może. Lustra skandynawskie nie tylko zdobią tamtejsze wnętrza, ale także odbijają światło, potęgując tym samym  wrażenie ich rozświetlania.

A jak wygląda lustro skandynawskie?

Jest utrzymane w takim samym stylu, co reszta wyposażenia. Ma równie proste kształty, co meble czy naczynia i tak samo jak one, lustro w stylu skandynawskim pozbawione jest kanciastości oraz nadmiernych dekoracji. Na ogół na ścianach wiesza się lustra okrągłe albo owalne, oprawione w dość cienkie ramy w kolorze czarnym, białym, a ostatnio także miedzianym lub złotym. Lustra skandynawskie to nasza specjalność i właśnie takie, prezentujemy poniżej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium