Formy płatności

Linia

Ikona płatności online

Przelew natychmiastowy online

To najszybsza i najwygodniejsza forma płatności. Przelewy wykonane online są księgowane natychmiast i zamówienie od razu jest przyjmowane do realizacji. Bezpieczeństwo płatności online zapewnia Autopay (www.autopay.pl)

Ikona karty

Karty płatnicze

  • Visa
  • Visa Electron
  • MasterCard
  • MasterCard Electronic
  • Maestro

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą, sprzedający dokona zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Logotypy obsługiwanych banków

Logotypy obsługiwanych banków

Linia

ikona przelew

Przelew na konto bankowe

Zamówienie możesz opłacić wykonując samodzielnie przelew bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Zamówienie jest przekazywane do realizacji z chwilą zaksięgowania wpłaty na naszym rachunku bankowym.

Wpłaty w PLN prosimy kierować na konto:
GD Aleksandra Giera 

mBank 88 1140 2004 0000 3802 8400 5754 


Wpłaty walutowe w EURO prosimy kierować na konto:
GD Aleksandra Giera 

kod BIC/SWIFT mBank: BREXPLPWMBK
42 1140 2004 0000 3012 2038 5513

Linia

Ikona pobranie

Za pobraniem

Wybierając przesyłkę kurierską pobraniową masz możliwość zapłaty u kuriera w chwili odbioru przesyłki o wartości do 5 999 zł (nie dotyczy transportu indywidualnego). Za zamówienie możesz zapłacić gotówką lub kartą płatniczą. Przesyłki kurierskie o standardowych gabarytach wysyłamy za pośrednictwem firmy DPD i w przypadku tej firmy kurierskiej istnieje możliwość płacenia kartą u kuriera. W przypadku dużych paczek wysyłanych transportem indywidualnym nie ma możliwości płatności za pobraniem.

Linia

Ikona gotówka

Płatność przy odbiorze

Zakup na firmę

W przypadku odbioru osobistego z naszej Pracowni na ul. Komunalna 6 w Radzyminie, istnieje możliwość zapłaty gotówką, tylko w przypadku jeśli faktura zakupu jest wystawiona na firmę.

Zakup na osobę prywatną

Jeśli zakup jest na osobę prywatną istnieje możliwość zapłaty gotówką lub kartą płatniczą w naszym Zakładzie Szklarskim przy Al. Jana Pawła II 41b w Radzyminie. 

Linia

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium