Nowoczesne lustro do przedpokoju

Zwierciadło jest niezbędnym elementem każdego korytarza. Nowoczesne lustro do przedpokoju to funkcjonalny i stylowy przedmiot, który ozdobi wnętrze i optycznie powiększy nawet bardzo małe pomieszczenie. Poznaj naszą ofertę.

Lustro Fly podświetlane Lustro Fly podświetlane
Producent: GieraDesign
Cena: 1 429,00 zł

Nowoczesne duże lustra do przedpokoju

Lustro do przedpokoju musi pozwolić nam przejrzeć się od stóp do głów. Nie może być zatem zbyt małe. Najlepiej, aby miało co najmniej 140 cm wysokości i co najmniej 35-40 cm szerokości – wtedy zobaczymy odbicie całej swojej sylwetki, nawet w wąskim korytarzu. Ale to zaledwie warunki minimum. Obecnie większość klientów wybiera naprawdę duże zwierciadła: 180, 200, a nawet 240 cm wysokości. Nowoczesne duże lustra do przedpokoju pozwolą nie tylko obejrzeć całą sylwetkę, ale również powiększą optycznie przestrzeń i doświetlą wnętrze. Duże lustro robi też duże wrażenie. Jeśli marzy Ci się konsola pod lustro do przedpokoju, wybierz duże zwierciadło okrągłe, półokrągłe lub nieregularne. Takie lustro spełni swą funkcję użytkową i będzie istotnym elementem dekoracyjnym.

Jakie lustra nowoczesne do przedpokoju są najchętniej kupowane

Najpopularniejsze obecnie lustra nowoczesne do przedpokoju to wydłużone nieregularne kształty, jak np. Isle Elong czy Roco Elong, a także lustra półokrągłe, szczególnie te z podświetleniem LED. Nie wychodzą z mody oczywiście klasyczne prostokątne lustra o wydłużonych proporcjach lub owalne, np. Ambient, Billet czy Verte. Jeśli wybierzesz dostępny w naszej ofercie model lustra z podświetleniem led, dodatkowo stworzysz niepowtarzalny klimat. Pamiętaj, żeby zwrócić uwagę na to co będzie się odbijało w twoim lustrze – jeśli zawiśnie naprzeciwko wieszaka z kurtkami, będzie potęgować nieład, jaki one wprowadzają.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium