Lustra Scandi – renoma i jakość

 Lustro Scandi podświetlane w nowoczesnej łazienceLustro na sznurku Scandi Power Chevron

linia

Oryginalne lustro Scandi to projekt opracowany przez zespół GieraDesign w 2015 roku. Jego minimalistyczny i ponadczasowy wygląd spotkał się z ogromnym uznaniem klientów i architektów. Rodzina luster Scandi wyróżnia się nie tylko dobrym designem, ale również wysoką jakością, którą często podkreślają ich nabywcy. Produkujemy je sami, w całości w Polsce, i składamy ręcznie z dużą dbałością o szczegóły.

linia

Nagrody dla luster z rodziny Scandi

Dobry design oraz wysiłek włożony przez nas w utrzymanie najwyższej jakości produktu sprawiły, że lustra z rodziny Scandi zostały wielokrotnie docenione przez ekspertów. Zdobyły główne nagrody w wielu prestiżowych plebiscytach i konkursach, również międzynarodowych.

linia

 

Nagrody dla GieraDesign za lustro Scandi DUONagrody dla GieraDesign

linia

Przeczytaj więcej o nagrodach dla luster z kolekcji Scandi:

linia

+

 

 

 

Cechy luster Scandi

Najwyższa jakość
wykończenia ram

Wszystkie ramki Scandi produkujemy z wodoodpornej płyty MDF, która następnie jest dwukrotnie podkładowana i dwukrotnie lakierowana twardym lakierem poliuretanowym.

rama lustra Scandi w kolorze złotym

 

Certyfikowane,
europejskie lustra

Do wykonania luster Scandi stosujemy wyłącznie wysokiej jakości certyfikowane tafle lustrzane produkowane przez firmę AGC. Wykorzystujemy wyłącznie lustra produkowane w tych europejskich hutach, nie używamy luster sprowadzanych z Chin, odznaczających się krótszą trwałością.

 

najwyższej jakości certyfikowane lustra

 

Estetyczne detale i dodatki 
wykonywane w polskich manufakturach

Do naszych luster z kolekcji Scandi używamy wysokiej jakości elementów jak np. skórzane paski czy drewniane wieszaki robione dla nas ręcznie w polskich manufakturach do modeli Scandi Belt, czy estetyczne sznurki i zapinki do modeli Scandi Power.

wieszaki do lustra Scandi Bełt i Power

Zbliżenie na detale lustra Scandi Power Chevron

linia

linia

Gwarancja jakości

linia

linia

ikona - Ochrona przed wilgocią

Ochrona przed wilgocią

Podlew luster zabezpieczony jest teflonem, co chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci i przedłuża nieskazitelny wygląd lustra.

linia

ikona - Folia ochronna w standardzie

Folia ochronna bez dodatkowych opłat

Dbamy o bezpieczeństwo! Każde lustro Scandi zabezpieczone jest od spodu folią wzmacniającą, która zwiększa wytrzymałość lustra na stłuczenie oraz sprawia, że w razie rozbicia, stłuczone kawałki pozostaną w ramie. To nasz standard.

linia

ikona - specjalistyczny klej do luster

Specjalistyczne materiały

Do klejenia wieszaków i podzespołów używamy wyłącznie specjalistycznych klejów dedykowanych do luster. Zapewnia to należytą przyczepność wieszaków oraz gwarantuje, że na lustrze nie pojawią się plamy spowodowane przez niewłaściwe chemikalia. Nie używamy wieszaków na taśmach samoprzylepnych, które z czasem tracą swoją przyczepność

linia

ikona - dwa lata gwarancji

Dwa lata gwarancji

Kupując lustro Scandi marki GieraDesign, masz pewność, że kupujesz produkt oryginalny i najwyższej jakości. Na nasze lustra udzielamy dwuletniej gwarancji, a w razie jakiejkolwiek reklamacji, nie musisz szukać producenta za granicą. Jesteśmy tu, na miejscu aby Ci pomóc w razie potrzeby.

linia

linia

Rodzina luster Scandi

Kolekcja Scandi to szeroka gama najwyższej jakości renomowanych luster dedykowanych do różnych wnętrz – od salonu po łazienkę. To ponadczasowe wzornictwo, proste i piękne, które nie poddaje się przemijającym modom. Kolekcja luster Scandi obejmuje obecnie 5 linii wzorniczych, a w każdej z nich wiele wariantów kolorystycznych oraz opcji z podświetleniem LED.

 

Kolekcja Scandi

Lustro z kolekcji Scandi, w złotej ramie

Ramą lustra Scandi

Rama z lakierowanego, wodoodpornego mdf. Szerokość ramy ma 20 mm, głebokość 18 mm. Wersje kolorytyczne ramy: czarna, biała, złota, miedziana, lakierowana sklejka. Zobacz całą kolekcję Scandi

 

+

linia

Kolekcja Scandi Slim

Lustro z kolekcji Scandi Slim, w czarnej ramie

Rama lustra Scandi Slim

Rama z lakierowanego, wodoodpornego mdf. Szerokość ramy ma 10 mm, głębokość 18 mm. Wersje kolorytyczne ramy: czarna, biała, złota, miedziana, lakierowana sklejka. Zobacz całą kolekcję Scandi Slim

 

+

linia

Linia szara

Zobacz rożnicę między złotym lustrem Scandi a Scandi Slim

rama lustra Scandi w kolorze złotym

Scandi

Grubsza, bardziej wyrazista rama.
Szerokość ramy 20 mm.
Tafla lustra wklejona od tyłu,
krawędź niewidoczna.

rama lustra Scandi Slim w kolorze złotym

Scandi Slim 

Szerokość ramy tylko 10 mm.
Tafla lustra wklejona od przodu.
Widoczne polerowane krawędzie tafli szklanej,
na styku z ramą powstaje piękny błysk.

Linia szara

Kolekcja Scandi Belt

Lustro z kolekcji Scandi Belt

detale luster Scandi Belt

Rama z lakierowanego, wodoodpornego mdf. Szerokość ramy ma 20 mm, głebokość 18 mm. Wersje kolorytyczne ramy: czarna, biała, złota, miedziana, lakierowana sklejka. Zobacz całą kolekcję Scandi Belt

 

+

linia

Kolekcja Scandi Power

Lustro z kolekcji Scandi Power

Detale lustra Scandi Power Cream

Rama z lakierowanego, wodoodpornego mdf. Szerokość ramy ma 20 mm, głębokość 18 mm. Wersje kolorystyczne ramy: czarna, biała, złota, miedziana, lakierowana sklejka. Zobacz całą kolekcję Scandi Power

 

+

linia

Kolekcja Scandi DUO

Lustro obrotowe Scandi DUO

Wyjątkowe, obrotowe lustro dla całej rodziny. Może z niego wygodnie korzystać każdy z domowników, niezależnie od tego, ile ma wzrostu. Unikatowy, opracowany przez nas, system obrotowy pozwala płynnie ustawić mniejszą część lustra na żądanej wysokości (obraca się o 360°).
Wersje kolorystyczne ramy: czarna, biała, złota, miedziana, lakierowana sklejka.

 

+

linia

 

Ikona Instagrama i napis "Inspiruj się z GieraDesign" Okrągły guzik Linia

Nasze lustra Scandi w aranżacjach naszych klientów i architektów

Obserwuj nasz profil na Instagramie. Znajdziesz tam mnóstwo inspirujących aranżacji z lustrami Scandi i nie tylko. A jeśli w Twoim domu lub projekcie zagościło nasze lustro, podziel się z nami swoją aranżację i oznacz nas. Najpiękniejsze zdjęcia udostępnimy na naszym profilu.

Lustro Scandi Owalne w złotej ramie

@gabaklis_stylistka_wnetrz

Lustro Scandi złote

@domsli22

Lustro Scandi Bełt

@magdalifeblog

Linia

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium