Lustra do przedpokoju

Lustra do przedpokoju

Lustro to niezbędny element przedpokoju. Przed wyjściem z domu musimy się przecież przejrzeć, najlepiej od stóp do głów. Niekoniecznie musi być prostokątne, w przedpokoju sprawdzi się też doskonale lustro półokrągłe lub nieregularne. Lustra w holu pełnią też ważną rolę dekoracyjną, w końcu to tu robisz pierwsze wrażenie na gościach ;)

Linia

Okrągłe Prostokątne Nieregularne Podświetlane Nowoczesne Glamour Industrialne Bez ramy

Lustro do przedpokoju – kilka praktycznych rad

Najważniejszym kryterium, jakim należy się kierować, szukając lustra do przedpokoju, jest jego wielkość. Powinno być na tyle duże, żebyśmy mogli zobaczyć w nim odbicie całej sylwetki. Aby dobrze spełniało swą funkcję, lustro w przedpokoju musi mieć co najmniej 120 cm wysokości i nie mniej niż 35 cm szerokości. Ciekawym rozwiązaniem jest również lustro na korytarz zamocowane nad komodą czy konsolka, które będzie istotnym elementem dekoracyjnym. Pamiętajmy, że zwierciadło w korytarzu, zazwyczaj ciemnym i ciasnym, ma też inną nieocenioną zaletę rozjaśnia wnętrze i powiększa je optycznie. Warto więc pokusić się o naprawdę duże lustro do przedpokoju, a dla spotęgowania efektu można wybrać model bez ramy albo z lustrzaną ramą. Każde, nawet wąskie zwierciadło wprowadzi więcej światła, ale nie każde lustro przedpokój ozdobi – jeśli zawiśnie naprzeciwko wieszaka z kurtkami, może podwoić nieład, jaki one wprowadzają.

W naszej ofercie znajdziesz nowoczesne lustra do przedpokoju, bardziej stylowe oraz ponadczasowe klasyczne wzory. Polecamy również artykuł Jak urządzić przedpokój, a w nim pomysł na lustro w przedpokoju oraz wiele ciekawych aranżacji tego wnętrza.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium