Lustra nieregularne podświetlane

Czyli takie, których obły kształt trudno zdefiniować. Intrygują, przykuwają wzrok, a jednocześnie zachowują swoje funkcje użytkowe. Lustra  nieregularne podświetlane to nowoczesne elementy dekoracyjne, które łączą funkcjonalność z wyjątkowym designem. W naszej ofercie znajdziesz ich mnóstwo, wybierz idealne dla siebie.

Lustro Roco podświetlane Lustro Roco podświetlane
Producent: GieraDesign
Cena: 1 549,00 zł
Lustro Eggi podświetlane Lustro Eggi podświetlane
Producent: GieraDesign
Cena: 1 549,00 zł
  • nowość
Lustro Fly podświetlane Lustro Fly podświetlane
Producent: GieraDesign
Cena: 1 429,00 zł

W naszej ofercie znajdziecie pięknie dopracowane lustra podświetlane nieregularne zainspirowane, kształtami, jakie przyjmują rozlane na równej powierzchni płyny czy deszczowe kałuże. Biomorficzne, zaczerpnięte z natury organiczne kształty, podświetlone światłem LED, tworzą we wnętrzach niezwykły nastrój. Wśród prostych linii ścian, lustra nieregularne wprowadzą dynamikę, a wydobywające się zza ich tafli światło dodaje wnętrzu oryginalności. Lustra nieregularne podświetlane od tyłu  wyglądają niezwykle efektownie, stają się nie tylko przedmiotem użytkowym, ale również dekoracyjnym elementem aranżacji łazienki, salonu czy jadalni.

Lustra podświetlane o nieregularnym kształcie

Lustra podświetlane o nieregularnych kształtach, które mamy w ofercie, to nie tylko biomorficzne formy opisane powyżej. Wykonujemy również inne lustra nieregularne, o nietypowych kształtach. Zwierciadło Roco w kształcie skrzywionej elipsy, znakomicie odnajdzie się w statycznych wnętrzach, które urządzono zgodnie z zasadami klasycznej symetrii. Zwierciadło o nieregularnym kształcie tarczy nieco zaburzy panujący w nich geometryczny porządek, zdynamizuje aranżację i w znacznym stopniu ją ożywi. Efekt będzie jeszcze większy, jeśli dodatkowo będzie podświetlane.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium