Lustra do garderoby

Lustra do garderoby

Lustro do garderoby powinno być odpowiednio duże aby umożliwiać pełną ocenę stroju, od stóp do głowy. W zależności od tego ile masz miejsca możesz wybierać między lustrami wiszącymi lub stojącymi. Obie opcje się sprawdzą, a przemyślany dobór lustra do , że garderoba stanie się wygodnym miejscem do wyboru codziennych stylizacji.

Linia

Stojące Wiszące

Lustro do garderoby

Garderoba z lustrem to wielka wygoda – osobne pomieszczenie, w którym możemy trzymać wszystkie ubrania i mieć łatwy do nich dostęp. Żeby komfort użytkowania garderoby był większy, powinno się w niej znaleźć lustro, w którym można w całości się przejrzeć. Jeśli tylko miejsce na to pozwoli, wybierz duże lustro do garderoby, np. model opierany o ścianę Portal w złotej ramie. Przejrzysz się w nim od stóp do głowy!

Jeśli natomiast masz mało miejsca na ścianie, zdecyduj się na lustro garderobiane w wersji stojącej. Również znakomicie spełni swą funkcję i bez problemu przestawisz je, aby dostać się do znajdujących się za nim półek czy wieszaków. Nie popełnisz też błędu, jeśli zawiesisz w garderobie klasyczne lustro o wydłużonym kształcie. Aby wygodnie obejrzeć w nim całą sylwetkę, powinno mieć minimum 120 cm.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium