Lustro podświetlane o organicznym kształcie Plama no.1
Opis produktu
Lustro podświetlane Plama no.1 – organiczny kształt
lustro dekoracyjne o nieregularnym organicznym kształcie. Niebanalna dekoracja do salonu, przedpokoju czy łazienki. Doskonale wygląda w nowoczesnych wnętrzach.
Z czego wykonane jest lustro o organicznym kształcie Plama no. 1 podświetlane LED?
Lustro Plama no. 1 podświetlane LED wykonujemy z najwyższej jakości luster Opti White. To niezwykle czyste super białe lustra o znacznie wyższej przejrzystości szkła od zwykłych. Lustra te mają obniżoną zawartość żelaza, co pozwoliło w znacznym stopniu wyeliminować typowe dla szkła zielonkawe zabarwienie. Lustra Opti White są prawie bezbarwne, charakteryzują się znacznie wyższą przepuszczalnością światła, gwarantują wierniejsze odwzorowanie kolorów. Mają czystsze odbicie i zdecydowanie jaśniejszą krawędź. Nie zawierają ołowiu.
- Lustro ma zamontowane wieszaki umożliwiające montaż w pionie lub w poziomie.
- Wszystkie lustra wykonujemy z najwyższej jakości europejskich tafli, bez zawartości ołowiu, o dużej przejrzystości i wysokim połysku (nie używamy luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach!).
- Dbamy o każdy szczegół. Szlif i polerowanie krawędzi wykonujemy na najwyższej jakości włoskich maszynach do obróbki szkła.
Parametry techniczne podświetlenia LED
- Podlew lustra zabezpieczony teflonem, który chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci.
- Oświetlenie LED: 12V, 120 diod/mb
- Żywotność taśmy LED: 30.000 rbg
- Barwa światła: biała neutralna 4000K lub ciepła 3000K
- Zasilanie: 230V
- Klasa szczelności: IP44, IP68
- Certyfikat podzespołów: CE
- Zasilacz: IP68, 12V, zintegrowany, ukryty za taflą lustra
- Dystans od ściany: 15-20 mm (zależy od modelu lustra)
- Wygodne podłączenie do prądu z wodoodpornymi złączami.
- Włącznik opcjonalnie: bezdotykowy z regulatorem jasności.
Dostępne barwy światła
Wymiary
Dostępne wymiary (w najszerszym miejscu): 53x100, 64x120, 74x140, 85x160, 95x180, 100x190, 106x200, 110x210 i 120x225 cm.
Można też zamówić na indywidualny wymiar.
Czas realizacji – 14 dni roboczych.
Gwarancja
Na wszystkie nasze lustra dajemy 2 lata gwarancji. Przed zakupem zapoznaj się z warunkami gwarancji oraz reklamacji i zwrotów. Dowiedz się również Jak i czym prawidłowo czyścić lustra.
Uwaga! Wzór lustra, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ GD Aleksandra Giera. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody GD Aleksandra Giera. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody GD Aleksandra Giera. Fot. Ⓒ (GieraDesign, Aleksandra Giera). Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!
Opinie o produkcie (0)
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.
Wyświetlane są wszystkie opinie (pozytywne i negatywne). Nie weryfikujemy, czy pochodzą one od klientów, którzy kupili dany produkt.