Znak jakości „Must Have 2021” dla kolekcji luster NOVI

Znak jakości „Must Have 2021” dla kolekcji luster NOVI

Kolekcja luster NOVI otrzymała znak jakości „Must Have 2021", w prestiżowym konkursie organizowanym przez Łódź Design Festival! Autorkami kolekcji są Wioletta Cielemęcka i Aleksandra Giera.

Must Have to najbardziej rozpoznawalne polskie wyróżnienie w dziedzinie projektowania i designu. Plebiscyt organizowany jest od 2011 roku przez Łódź Design Festival, a powstał w celu upowszechniania dobrego polskiego designu i promocji. Must Have to unikalna rekomendacja konsumencka, oraz najbardziej medialne wydarzenie w polskim designie.

Jesteśmy niezmiernie dumni, że nasza kolekcja luster NOVI znalazła się w gronie najlepszych produktów wybranych przez Radę Ekspertów ( z pośród ponad 300 produktów), w której w skład wchodzą uznani architekci, przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

Nagroda Musi Have 2021 dla kolekcji luster NOVI marki GieraDesign

Nagroda Musi Have 2021 dla kolekcji luster Novi marki GieraDesign

Lustra z kolekcji Novi

Aleksandra Giera i Wioletta Cielemęcka, projektantki kolekcji luster Novi

Aleksandra Giera i Wioletta Cielemecka - projektantki kolekcji luster Novi.

Kreska oddzielająca

Nagrodzona kolekcja luster NOVI

Kolekcja luster Novi to fuzja kolorów, tekstur i materiałów (szkło, stal, mosiądz) zamkniętych w obłych, przyjemnych dla oka kształtach. Seria inspirowana kolorową grafiką lat 50. i 60. doskonale wpisuje się w aktualne trendy wnętrzarskie i wprowadza do przestrzeni ożywczy kolor.

Najważniejsze cechy kolekcji:

  • Bogactwo wariantów. Lustra można dopasowywać do wnętrza, dobierając ich ostateczną postać z 8 kolorów i 3 rodzajów luster postarzanych oraz szkła ornamentowego, co daje w rezultacie aż 144 możliwych kombinacji.
  • Dostosowanie finalnego produktu do indywidualnych potrzeb klienta daje nie tylko kolorystyka, ale także mocowania, które umożliwiają zawieszenie lustra zarówno pionowo, jak i poziomo, co zwiększa możliwości aranżacyjne we wnętrzu.

Zestaw luster Novi: miedziane i Corrossi, GieraDesign

Lustro Novi grafitowe GieraDesign

Lustro Novi multicolor miedziane, GieraDesign

Lustra Novi, GieraDesign

kolorystyka kolekcji luster Novi

  • Dodatkowa funkcjonalność. Wersja Novi z półką posiada minimalistyczną metalową, malowaną proszkowo półkę.Odpowiednie mocowania umożliwiają zawieszenie lustra z półką u góry (można na niej odłożyć rzadziej używane drobiazgi lub dekoracje) lub u dołu (wtedy staje się praktycznym miejscem na np. akcesoria łazienkowe, ale i klucze czy listy w przedpokoju).
  • Ograniczenie odpadów. Novi to kolekcja stworzona w duchu less waste – w jej produkcji wykorzystywane są mniejsze kawałki luster, które zostają z rozkroju większych elementów.

Lustro Novi zielone, GieraDesign

Lustro Novi zielone, GieraDesign

Kreska oddzielająca

Zobacz lustra Novi >> 

 

zakończenie tła

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium