Lustro Eclecti – na pasku z rudej skóry
Dostępne warianty:
towar niedostępny

Opis produktu
Lustro Eclecti
Lustro okrągłe na skórzanym pasku, w skandynawskim stylu. Eleganckie okrągłe lustro o prostym i modnym wzornictwie.
[pw_modul=pw_modul_ikonki]
Parametry lustra Eclecti na pasku z rudej skóry
Wodoodporna rama
Cienka rama wykonana jest z wodoodpornej płyty MDF, lakierowanej na kolor czarny. Lustrzaną taflę wklejono bez naruszenia powłok lakierniczych (bez blaszek czy gwoździ), co zapewnia wodoszczelność oprawy na lata. Rama nadaje się do łazienki.
Twardy lakier
Lakier, którym lakierowana jest rama, to twardy dwuskładnikowy lakier poliuretanowy. Wykończenie matowe. Lakier jest atestowany, nietoksyczny i dedykowany do wnętrz.
Lustrzana tafla najwyższej jakości
W ramę oprawione jest najwyższej jakości bezołowiowe lustro, produkcji europejskiej. Podlew lustra zabezpieczony jest teflonem, który chroni je przed korozyjnym działaniem wilgoci. Lustro nadaje się do łazienki. Nie używamy tanich luster sprowadzanych z Chin o nietrwałych podlewach!
Skórzany pasek
Lustro zawieszone na pasku, wykonanym z naturalnej skóry w rudym kolorze, częściowo naklejony na ramę, wokół lustra.
Folia wzmacniająca w standardzie
Tył lustra zabezpieczony jest folią wzmacniającą, która zwiększa odporność tafli na stłuczenie, a w razie zbicia utrzymuje popękane elementy w całości. Folia jest montowana w standardzie, bez dodatkowych opłat.
Wieszaki
- Do lustra dołączony jest drewniany wieszak do wyboru: czarny (lakierowany) i w kolorze drewna (olejowany) marki DOT Manufacture
- W zestawie nie ma kołków montażowych – należy je dobrać odpowiednio do rodzaju ściany (pełnej, z dziurawki, z karton-gipsu itp.). Hak powinien mieć średnicę max. 4 mm, a kołek dobierz odpowiednio do rodzaju ściany.
- Zapoznaj się z naszą instrukcją „Jak powiesić lustro na ścianie?”
Dostępne wymiary
- Standardowe średnice 50, 60, 70 i 80 cm
- Jeśli chcesz zamówić większy wymiar, skontaktuj się z nami: sklep@gieradesign.pl
- Grubość lustra bez paska: ok. 22 mm
- Szerokość paska: 30 mm
Dwuletnia gwarancja
[pw_modul=pw_modul_param_gwarancja]
Bezpieczeństwo i zgodność z normami UE
Przed montażem koniecznie zapoznaj się z warunkami bezpiecznego użytkowania lustra >
[pw_modul=pw_modul_prawa_autorskie]
Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.