Lustro Plama no.2 – grafitowe organiczne

Lustro Plama no.2 – grafitowe organiczne
Dostępność: na zamówienie
Wysyłka w: 10 dni roboczych
Dostawa: Koszt zależny od wielkości lustra i wagi paczki sprawdź formy dostawy
Cena: 1 239,00 zł 1239.00

Dostępne warianty:

ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do ulubionych
* - Pole wymagane

Bezpieczne płatnościBezpieczna dostawaMożliwość zwrotu w 14 dni

Producent: GieraDesign
Kod produktu: PL2/GR
Pin It

Ikony: Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce; Możliwość personalizacji; Jakość i wzornictwo potwierdzone nagrodami; Rzemiosło szklarskie od 1946 r.

Ikony: Zaprojektowane i wyprodukowane w Polsce; Możliwość personalizacji; Jakość i wzornictwo potwierdzone nagrodami; Rzemiosło szklarskie od 1946 r.

Opis produktu

Lustro Plama no.2 - grafitowa głębia w nieregularnej formie

Grafitowa, dymiona wersja „Plamy no.2” to lustro dekoracyjne dla tych, którzy lubią mocniejszy, bardziej architektoniczny efekt. Przyciemniona tafla nadaje odbiciu tajemniczości i głębi, a jednocześnie porządkuje wizualnie przestrzeń, nie wprowadzając nadmiaru refleksów. Organiczny, nieregularny kształt łagodzi surowość grafitowego koloru, tworząc balans między formą a nastrojem. Brak ramy oraz perfekcyjnie szlifowane krawędzie wzmacniają nowoczesny charakter lustra.

Grafitowa „Plama no.2” doskonale sprawdzi się nad komodą w salonie lub jadalni, we wnętrzach loftowych, minimalistycznych, industrialnych oraz w aranżacjach opartych na betonie, czerni, antracycie i stonowanych szarościach.

Projekt lustra: Aleksandra Giera

Lustro Plama no.2 grafitowe nad kwietnikiem. | GieraDesign

[pw_modul=pw_modul_ikonki]

Parametry lustra Plama no. 2

Lustrzana grafitowa tafla

Lustro wykonane jest z najwyższej jakości lustra grafitowego.

 

Folia wzmacniająca w standardzie

Tył lustra zabezpieczony jest folią wzmacniającą, która zwiększa odporność tafli na stłuczenie, a w razie zbicia utrzymuje popękane elementy w całości. Folia jest montowana w standardzie, bez dodatkowych opłat.

Montaż Dual System

  • Lustro ma z tyłu wieszaki ze stali ocynkowanej przyklejone na specjalistyczny klej do luster. Dla bezpieczeństwa nie używamy wieszaków samoprzylepnych.
  • Wieszaki z tyłu lustra pozwalają na łatwy i szybki montaż zarówno w pionie, jak i w poziomie (obrót lustra co 90 stopni).
  • Uwaga! Jeśli chcesz przykleić lustro do ściany lub płytek poinformuj nas o tym w uwagach przy zamówieniu - przygotujemy dla Ciebie lustro bez wieszaków i bez foli (lustro do przyklejenia nie może mieć folii wzmacniającej- nie wolno kleić do folii!)
  • W zestawie nie ma kołków montażowych – należy je dobrać odpowiednio do rodzaju ściany (pełnej, z dziurawki, z karton-gipsu itp.). Hak powinien mieć średnicę max. 4 mm, a kołek dobierz odpowiednio do rodzaju ściany.
  • Zapoznaj się z naszą instrukcją „Jak powiesić lustro na ścianie?”

Linia

Dual system - montaż lustra możliwy zarówno w pionie jak i poziomie

Dostępne wymiary

To lustro oferujemy w kilku rozmiarach. Na zamówienie możemy wykonać inny wymiar, a także wersję w lustrzanym odbiciu.

    • Standardowe wymiary: 60x80, 70x94, 80x107, 90x120 cm
      To boki prostokąta w który wpisane jest lustro – patrz rysunek w galerii zdjęć
    • Jeśli chcesz zamówić to lustro na indywidualny wymiar, skontaktuj się z nami: sklep@gieradesign.pl
    • Grubość tafli lustra: 4 mm
    • Odległość lustra od ściany: 6 mm

Gwarancja

[pw_modul=pw_modul_param_gwarancja_3]

[pw_modul=pw_modul_param_gwarancja_tekst]

Bezpieczeństwo i zgodność z normami UE

Przed montażem koniecznie zapoznaj się z warunkami bezpiecznego użytkowania lustra >

linia

linia

baner- Kolekcja luster Plama

linia

Kolekcja luster Plama

linia

linia

[pw_modul=pw_modul_prawa_autorskie]

Koszty dostawy Koszt zależny od wielkości lustra i wagi paczki

Kraj wysyłki:

Lustra w podobnym stylu

TrustMate

5.0 na podstawie 221 opinii

Sprawdź co nasi klienci piszą o jakości produktów i obsłudze GieraDesign.

Uwaga! Wzór lustra, zdjęcia oraz opisy chronione są prawem autorskim. Wszelkie prawa zastrzeżone Ⓒ GD Aleksandra Giera. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster bez zgody GD Aleksandra Giera. Zabrania się kopiowania oraz rozpowszechniania zdjęć oraz opisów luster bez zgody GD Aleksandra Giera. Fot. Ⓒ (GieraDesign, Aleksandra Giera). Nielegalne wykorzystywanie treści stanowiących własność intelektualną (w szczególności w celu pozyskania korzyści majątkowych) jest przestępstwem!

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium