Znak jakości „Must Have” dla lustra Scandi DUO

Znak jakości „Must Have” dla lustra Scandi DUO

Gala wręczenia nagród Must Have 2019, odbieramy nagrodę przyznaną GieraDesign za lustro Scandi DUO. (Fot. Łódź Design Festival).

 

25 maja odbyła się gala wręczenia nagród „Must Have 2019" w prestiżowym plebiscycie organizowanym przez Łódź Design Festival. Jury konkursowe doceniło w nim nasze obrotowe lustro Scandi DUO, przyznając nam znak jakości „Must Have”.

 

Obrotowe lustro Scandi DUO ze znakiem jakości
 

Nagrodzone lustro Scandi DUO.

Plebiscyt „Must Have”

Plebiscyt Must Have, nazywany dziś „polskim Red Dot”, jest jednym z najważniejszych konkursów wzorniczych w kraju. To wyróżnienie potwierdzające estetykę i jakość.

Must Have to plebiscyt organizowany przez Łódź Design Festival i wyróżniający najlepsze polskie produkty, pochodzące od polskich projektantów i producentów, które odzwierciedlają najważniejsze trendy w polskim projektowaniu. Powstał, by upowszechnić dobry polski design, promować rodzimy biznes oraz projektantów. Must Have to swego rodzaju rekomendacja wyróżniony przedmiot warto mieć. Spośród wszystkich nominacji wyboru najlepiej zaprojektowanych produktów dokonuje Rada Ekspertów, w skład której wchodzą uznani architekci, przedstawiciele mediów i najważniejszych w kraju ośrodków wzornictwa.

 Laureaci konkursu

Laureaci konkursu Must Have organizowanego w ramach Łódź Design Festival (Fot. Łódź Design Festival). 

 

Autorzy projektu lustra Scandi DUO. Od lewej: Aleksandra Giera, Michał Giera, Wioletta Cielemęcka

Autorzy projektu lustra Scandi DUO. Od lewej: Aleksandra Giera, Michał Giera, Wioletta Cielemęcka.

 

Łódź Design Festival

To największy festiwal polskiego designu, obejmujący wystawę pięknych i oryginalnych produktów, mnóstwo ciekawych wykładów i imprez towarzyszących oraz konkurs Must Have. Powstał w 2007 roku jako przegląd osiągnięć polskiego wzornictwa. Od początku prezentuje design w różnych jego odsłonach – od wzornictwa przemysłowego, poprzez projektowanie graficzne, architekturę, rzemiosło, aż po kreowanie usług i interakcji. Prezentuje innowacje i projekty mające duży wpływ na nasze otoczenie. Łódź Design Festival to najbardziej prestiżowe i najczęściej odwiedzane wydarzenie związane ze wzornictwem w Polsce. Obecnie to także najważniejsza impreza dotycząca projektowania w Europie Środkowo-Wschodniej.

Lustro Scandi Duo na wystawie nagrodzonych projektów w plebiscycie

Co roku plebiscytowi towarzyszy wystawa, która prezentowana jest w ramach bieżącej edycji Łódź Design Festival.

Film prezentujący nagrodzone Lustro Scandi DUO

 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium