Statuetka „Dobry Design 2019” dla lustra Scandi Slim

Statuetka „Dobry Design 2019” dla lustra Scandi Slim

Michał Giera odbiera statuetkę przyznaną GieraDesign za lustro Scandi Slim w konkursie Dobry Design 2019.

W tegorocznej edycji konkursu Dobry Design 2019 jury profesjonalne doceniło nasze lustro Scandi Slim. Architekci przyznali nagrodę główną w kategorii „przestrzeń sypialni i garderoby” dla lustra Scandi Slim od GieraDesign, oceniając design, jakość oraz innowacyjność produktu. Cieszymy się ogromnie z tej nagrody i mamy nadzieję, że Państwo również docenią ten produkt.

 

Statuetka Dobry Design 2019 dla lustra Scandi Slim od GieraDesign

Statuetka Dobry Design 2019 dla lustra Scandi Slim od GieraDesign.

Konkurs Dobry Design 2019

Dobry Design 2019 to VI edycja prestiżowego konkursu organizowanego przez magazyn i portal Dobrze Mieszkaj! Jury konkursowe wyłoniło najciekawsze produkty z zakresu wyposażenia i wystroju wnętrz. 150 architektów i projektantów wnętrz z całej Polski oceniło nominowane produkty, dając swoją rekomendacje wszystkim urządzającym własne mieszkanie lub dom. W konkursie startowało ponad 200 produktów w 12 kategoriach: przestrzeń pokoju dziennego, przestrzeń sypialni i garderoby, przestrzeń kuchni i jadalni, przestrzeń łazienki, przestrzeń dziecka, podłogi i ściany, drzwi i okna, otoczenie domu, nowoczesne technologie, AGD, wnętrza i obiekty publiczne orz hardware i software dla architekta. Ogromnie cieszymy się z nagrody dla lustra Scandi Slim przyznanej przez tak prestiżowe jury. Oprócz głosowania profesjonalnego jury, swoją nagrodę przyznali również czytelnicy magazynu i portalu Dobrze Mieszkaj.

Nagrodzeni w konkursie Dobry Design 2019

Nominacje dla luster GieraDesign

Oprócz nagrody głównej trzy inne nasze lustra zostały nominowane w tym konkursie:
Nominacja w kategorii „przestrzeń łazienki” dla lustra Scandi Duo
Nominacja w kategorii „przestrzeń łazienki” dla lustra Sunset
Nominacja w kategorii „przestrzeń pokoju dziennego” dla lustra Fly

Pierwszy raz braliśmy udział w takim konkursie, dlatego tym bardziej cieszy nas zdobyta nagroda i mobilizuje do dalszych starań o jakość i design naszych produktów.

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium