Piękne lustra w pięknym industrialnym wnętrzu

Piękne lustra w pięknym industrialnym wnętrzu

Odstęp

Zachęcamy do lektury grudniowego wydania magazynu „Dobre Wnętrze”. Ukazała się w nim sesja zdjęciowa z przepięknego industrialnego mieszkania zaprojektowanego przez architekta Karola Cieplińskiego – właściciela studia Blackhaus.

 

Lustra GieraDesign w magazynie Dobre Wnętrze

 

Projekt tego krakowskiego penthouse’u został nagrodzony w bardzo prestiżowym międzynarodowym konkursie International Property Awards. Industrialny i minimalistyczny charakter wnętrza zachwyca surowym pięknem betonu i przytulnym ciepłem drewna. Całość mistrzowsko uzupełniona eleganckimi czarnymi meblami i dodatkami. Jesteśmy niezwykle dumni, że lustra w tym pięknym industrialnym wnętrzu zostały wykonane przez naszą pracownię. W łazience zobaczycie lustro Scandi Slim w wersji białej, a w sypialni i korytarzu lustra industrialne wykonane na zamówienie wg projektu studia Blackhaus.

Widoczne w sypialni eleganckie lustro stojące ma subtelną cienką ramę z zaokrąglonymi rogami, wykonaną z wodoodpornej płyty MDF i pomalowaną twardym lakierem poliuretanowym.

 

W łazience lustro Scandi Slim, a w sypialni i korytarzu lustra wykonane na zamówienie wg projektu studia Blackhaus

Fot. Tom Kurek dla Blackhaus – Karol Ciepliński Architekt.

Lustro „kratka” w korytarzu – również wykonane na zamówienie wg projektu architekta – ma aż 2 m długości. Wykonanie go i transport było nie lada wyzwaniem, ale efekt jest znakomity!

 

lustro kratka

Fot. Tom Kurek dla Blackhaus – Karol Ciepliński Architekt.

Zachowało się u nas kilka zdjęć lustra, które zrobiliśmy przed wysłaniem go do klienta. Tak nam się podobało, że zrobiliśmy kilka zdjęć na pamiątkę, nie spodziewaliśmy się wtedy, że rok później zobaczymy je w popularnym magazynie wnętrzarskim ;)

 

lustro stojące na zamówienie GieraDesign

 

Gratulujemy studiu Blackhaus i Panu Karolowi świetnego projektu i realizacji w której zadbano o najmniejsze nawet detale. Cieszymy się że mieliśmy okazję podjąć się wykonania ciekawych luster wg jego projektu, a tym samym mieliśmy malutki udział w tak pięknym projekcie.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium