Nagroda „Łazienka wybór roku 2020” dla Kolekcji luster Novi

Nagroda „Łazienka wybór roku 2020” dla Kolekcji luster Novi


W tegorocznej edycji konkursu „Łazienka - wybór roku" nagrodę główną w kategorii „akcesoria łazienkowe" zdobyła nasza Kolekcja luster NOVI! Projekt Wioletta Cielemęcka i Aleksandra Giera.

„Łazienka - wybór roku” to najstarszy w Polsce konkurs poświęcony produktom łazienkowym. Organizowany jest przez magazyn „Łazienka” oraz portal lazienka.pl. W jury konkursu zasiadają przedstawiciele magazynu „Łazienka”, architekci i projektanci a także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych i organizacji związanych z branżą. Tak szerokie grono jurorów jest gwarancją profesjonalnej i obiektywnej oceny zgłoszonych produktów. Jesteśmy dumni, że jury doceniło naszą kolekcję luster Novi.

 

Nagroda

Kreska oddzielająca

Nagrodzona Kolekcja Novi

Kolekcja Novi to połączenie różnych kolorów luster i materiałów, dające niezwykłe bogactwo możliwości aranżacyjnych! To kolekcja stworzona w duchu less waste - w lustrach NOVI wykorzystane są małe fragmenty kolorowych i postarzanych luster które zostają po cięciu dużych tafli, ograniczając ilość odpadów. 

Główna, użytkowa część lustra NOVI wykonana jest z wysokiej jakości zwierciadła srebrnego, a jej uzupełnienie stanowi lustro kolorowe, szkło Lacobel lub lustro postarzane. Te dwa elementy łączy ze sobą wąski pasek polerowanego mosiądzu, dodając całości szlachetności i elegancji.

Lustro NOVI dostępne jest również w wersji z praktyczną półką ze stali lakierowanej proszkowo. Zamocowane z tyłu wieszaki umożliwiają montaż w dwóch pozycjach - z półką na dole (tworząc miejsce na przybory toaletowe) lub z półką na górze (umożliwiając np. postawienie dekoracji).

Autorkami Kolekcji luster Novi są Wioletta Cielemęcka i Aleksandra Giera.

Nagrodzona Kolekcja luster Novi

Nagrodzona Kolekcja luster Novi - wersja z półką

Fot. Lustra z Kolekcji Novi dostępne są w wielu kolorach do wyboru, a także w wersji z praktyczną półką.

 

zakończenie tła

 

ⓒ Wszelkie prawa zastrzeżone. Zabrania się kopiowania i rozpowszechniania zdjęć oraz wszelkich treści tego serwisu bez zgody GD Aleksandra Giera / GieraDesign. Zabrania się kopiowania i sprzedaży wzorów luster.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium