Dwie prestiżowe nagrody dla lustra Scandi DUO

Dwie prestiżowe nagrody dla naszego lustra Scandi DUO

Aleksandra Giera, Wioletta Cielemęcka i Michał Giera odbierają statuetkę przyznaną za projekt lustra Scandi DUO w konkursie „Zaprojektowane po ludzku”.

Nagroda w konkursie „Zaprojektowane po ludzku”

„Zaprojektowane Po ludzku" to akcja "Gazety Wyborczej", mająca na celu promowanie osób które projektują tak, by w myśleniu o designie nie zgubić człowieka, czyli pamiętają o jego potrzebach, zachowaniach i oczekiwaniach, biorąc przy tym pod uwagę trendy społeczne i technologiczne. 

O tym, komu zostanie przyznana nagroda, czyli specjalny znak jakości, zdecydowała kapituła złożona z wybitnych projektantów i znawców designu: Radosław Ratajczak, Joanna Krzywda, Tomek Rygalik, Oskar Zięta, Agnieszka Jacobson-Cielecka, Mirosław Filiciak, Jarosław Szymański, Natalia Pietruszewska-Golba, Maciej Siuda, Mateusz Halawa i Marcelina Plichta-Wabnik.

W konkursie wzięło udział 66 produktów i usług, z nich wyłonionych zostało dziesięć projektów które otrzymały znak jakości „Zaprojektowane Po ludzku”. W tym gronie znalazło się nasze Lustro Scandi DUO 😊 

Lustro Scandi DUO doceniono za jego wyjątkową funkcjonalność, jak podkreślono w uzasadnieniu: „To podwójne lustro łazienkowe z mechanizmem obrotowym, które można płynnie dopasowywać do wzrostu domowników. Jest szczególnie funkcjonalne dla rodziny z dziećmi. Małe dziecko bez problemu opuści lustro w dół, a wysoki mężczyzna może podnieść je do góry, aby wygodnie przejrzeć się przy goleniu. Oprócz niezwykłej funkcjonalności lustro Scandi DUO odznacza się eleganckim, wpisującym się w trendy wzornictwem oraz wysoką jakością wykonania.”

 

Gala rozdania nagród konkursu Zaprojektowane Po ludzku

Gala rozdania nagród konkursu Zaprojektowane Po ludzku, autorzy projektu lustra Scandi DUO: Wioletta Cielemęcka, Aleksandra Giera i Michał Giera

Gala rozdania nagród w konkursie Zaprojektowane Po Ludzku. Warszawa, 13 kwietnia 2019.

Nagroda główna w plebiscycie „Łazienka - wybór roku 2019”, w kategorii „akcesoria łazienkowe”.

Plebiscyt „Łazienka - wybór roku 2019” jest to jedyny na polskim rynku konkurs poświęcony wyłącznie produktom związanym z wyposażeniem łazienek. Organizowany jest przez magazyn „Łazienka” oraz portal lazienka.pl. W jury konkursu zasiadają oprócz przedstawicieli magazynu „Łazienka” także reprezentanci funkcjonujących na rynku salonów łazienkowych, hurtowni, organizacji związanych z branżą oraz architekci i projektanci. Jest to gwarancją obiektywnej i profesjonalnej oceny zgłoszonych produktów.

Nagroda dla lustra Scandi DUO w kategorii

Nagroda dla lustra Scandi DUO w kategorii

Nagroda dla lustra Scandi DUO w kategorii

Nagroda dla lustra Scandi DUO w kategorii

Michał Giera odbiera główną statuetkę dla lustra Scandi DUO za wygraną w kategorii „akcesoria łazienkowe” w konkursie „Łazienka - wybór roku 2019”.

Nagrodzone Lustro Scandi DUO

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium